Тиждень природничих наук

Дата: 13 квітня 2023 о 17:52, Оновлено 13 квітня 2023 о 18:02
133 перегляда

Саме з метою покращення знань про природу, розвитку почуття відповідальності за Землю, заохочення до вивчення природничих наук, зокрема науки про життя у всіх його проявах, у першій декаді квітня у нашому ліцеї  проходив ТИЖДЕНЬ ПРИРОДНИЧИХ НАУК «ЗЕМЛЯ – НАШ СПІЛЬНИЙ ДІМ».
     Рідна природа … Ці слова сповнені глибокого і хвилюючого змісту. Перед кожним із нас постає неосяжний, розмаїтий світ рослин і тварин, чарівні краєвиди, чисті джерела, глибокі озера, дрімучі ліси та високі гори. Юне серце завжди відкрите для краси природи. Зачаровує солов’їна пісня, вабить голубінь ріки, зворушує шепіт пшениці. Барви і музика земних чарів живуть у нас.

ЮННАТИ ПИЛИПО – ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СТАЛИ НА ЗАХИСТ ПРИРОДИ

Я насмілюся стверджувати,
що з усіх знань найкорисніші для нас –знання природи, її законів.
                Жан-Батіст Ламарк

З давніх-давен природа була основою життя людини. У ній людина знаходила все для задоволення своїх потреб: їжу, одяг, житло, здоров’я. Проте природа не безмежна у своїй щедрості, не залишається байдужою до проявів споживацького, егоїстичного ставлення до неї.
      Природа споконвічно не жаліє нам нічого, даруючи щедро всі свої дари… А від нас щоденно просить лише одного – бути добрими до неї.
      Упродовж тижня юннати поринули у світ цікавого «природничого» життя. Відбулося ряд цікавих та змістовних заходів спрямованих на поглиблення біологічних знань здобувачів освіти та виховання в них почуття любові до природи рідного краю.
       Під керівництвом вчителя біології та хімії, керівника гуртків ХОЦТКУМ Дереш Т.В., вчителя хімії та «Пізнаємо природу» Шевчук І.В., вчителя географії Колісник І.В. разом з вихованцями ліцею приймали участь в тренінгу «Мій голос на захист природи», грі – квест «Довкілля – наш дім», інтелектуальній грі «Біологічний калейдоскоп», грі «Біологічна карусель», QR – доміно «Збережи Землю», грі «Наша планети Земля», «Географічній піраміді», грі «Най – най». Також створили лепбук «Критерії оцінювання».
      Бережімо нашу Землю! Всюди, на кожному кроці, всі разом і кожний окремо! Адже завтрашній день Землі буде таким, яким ми його зробимо сьогодні.  Пам’ятаймо, що ми – мудрі господарі природи й свій голос віддаємо на її захист!
Поважайте, любіть природу,
всі творіння її цінуйте,
бережіть її ніжну вроду
і ніколи її не руйнуйте!
Без природи немає людини,
обірветься без неї життя,
Пам’ятайте це щохвилини
без природи нема майбуття!
      Цей тиждень приніс нам багато цікавого і пізнавального, згуртував юннатів, допоміг розкрити їх таланти, навчив їх діяти дружньо й організовано в нестандартних ситуаціях. Дякую усім за активну роботу.

Переглянути усі фото тижня можна тут!