Запрошуємо у галерею-музей «ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ»
Формування звітів
Запрошуємо в МійКлас
Екскурсійна програма для літніх таборів та дитячих садків
Навчання сервісам Е -schools - тренінги в Одесі. Сертифікати.
Всеукраїнський благодійний фонд «Паросток»
Вивчення англійської на Мальті з GV Malta. Груповий тур з керівником
З Великоднем!
Результати I етапу розіграшу "Інтернет Весна"
Продовження акції "Інтернет Весна"
ВІДКРИТО РЕЄСТРАЦІЮ НА ЧЕТВЕРТУ НАЦІОНАЛЬНУ (НЕ)КОНФЕРЕНЦІЮ EDCAMP UKRAINE 2018
Вітаємо з святом!
УВАГА! АКЦІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ!
АКЦІЯ «Інтернет Весна»
Як відбуватиметься конкурс на посаду керівника закладу освіти
Оприлюднено постанову Уряду про підвищення оплати праці педагогічних працівників
Результати акції "Сучасний Класний Керівник"
Збільшено кількість призів в акції «Сучасний класний керівник»
Розпорядження КМУ "Про додаткові заходи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2018 році"
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України

Новини

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Пилипо-Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня.

Традиційно учасники гуртка "Джура" під керівництвом В. П. Касапи проводять заходи по збереженню первоцвітів. Цьогоріч акція відбулась 11.04.2018.

Свяченого яєчка, доброї паски
І сонця окрайчика- з Божої ласки!
У мирі та щасті, добрі та любові
Святкуйте Великдень в родинному колі!

Багато років поспіль, під егідою Віньковецького лісництва у Пилипо-Олександрівській школі І-ІІІ ступенів проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

22 березня о 10:38 | Шевчук І. В. | немає коментарів

21 березня 2018 року у школі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому 3 педагоги школи: Слабченко В. П., Урсатій Н. Г., Грицюк А. В.. презентували свій педагогічний досвід. Цей день став для вчителів, які атестувалися,  святом великої вчительської праці.

21 березня о 12:05 | Шевчук І. В. | немає коментарів

28 лютого 2018 року у Пилипо-Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась лекція-диспут із питань інклюзивної освіти.

27 лютого 2018 року, відповідно до виконання навчальної програми з основ здоров’я, проведено урок-екскурсію у Віньковецькому районному Центрі зайнятості населення для учнів 9 класу Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. З нагоди цієї дати учні Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Шановні колеги, учні та їх батьки!
Новорічне свято — це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.
Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України — роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Педагогічний колектив Пилипо-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.