Спільна пропозиція E-Schools та МійКлас
Обов'язково створіть "Розклад навчальних періодів"
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти

Новини

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віньковецької районної ради
На виконання рішення Віньковецької районної ради від 01.06.2018 року № 19-22/2018р. « Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Віньковецької районної ради Хмельницької області», згідно ст.26 Закону України « Про загальну середню освіту», ст.25 Закону України « Про освіту» розпочався конкурсний відбір на посаду керівника Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Віньковецької районної ради.

Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника прийшли школярі Пилипо-Олександрівської ЗОШ І–ІІІ ступенів.

Не перший рік у нашій школі, як і у всій Україні, відзначають День вишиванки. І цього року учні, вчителі та батьки школи долучилися до акції “Одягни вишиванку” у третій четвер травня.

Традиційно учасники гуртка "Джура" під керівництвом В. П. Касапи проводять заходи по збереженню первоцвітів. Цьогоріч акція відбулась 11.04.2018.

Свяченого яєчка, доброї паски
І сонця окрайчика- з Божої ласки!
У мирі та щасті, добрі та любові
Святкуйте Великдень в родинному колі!

Багато років поспіль, під егідою Віньковецького лісництва у Пилипо-Олександрівській школі І-ІІІ ступенів проводиться акція «Майбутнє лісу у твоїх руках».

22 березня о 10:38 | Шевчук І. В. | немає коментарів

21 березня 2018 року у школі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, на якому 3 педагоги школи: Слабченко В. П., Урсатій Н. Г., Грицюк А. В.. презентували свій педагогічний досвід. Цей день став для вчителів, які атестувалися,  святом великої вчительської праці.

21 березня о 12:05 | Шевчук І. В. | немає коментарів

28 лютого 2018 року у Пилипо-Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулась лекція-диспут із питань інклюзивної освіти.

27 лютого 2018 року, відповідно до виконання навчальної програми з основ здоров’я, проведено урок-екскурсію у Віньковецькому районному Центрі зайнятості населення для учнів 9 класу Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. З нагоди цієї дати учні Пилипо-Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів підготували лінійку-реквієм «А Сотня відлетіла в небеса», приурочену вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Шановні колеги, учні та їх батьки!
Новорічне свято — це завжди новий, незвіданий крок у майбутнє, нові надії і сподівання. Тож прийміть найщиріші привітання з прийдешнім Новим Роком та Різдвом Христовим.
Хай збудуться ваші мрії, нехай Новий рік стане для вас і ваших рідних роком добрих перемін, а для України — роком зміцнення і утвердження державності, соціально-економічного зростання, духовного оновлення та процвітання!
З Новим роком та Різдвом Христовим!

Педагогічний колектив Пилипо-Олександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у розвитку ресурсу.