Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році

Дата: 23 січня 2018 о 18:39, Оновлено 17 січня 2019 о 20:25
Автор: Кабась Н. В.

Особливості ЗНО-2019

Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести НЕ більш як із чотирьох навчальних предметів із Переліку:

• Українська мова і література
  • Історія України
  • Біологія
  • Географія
  • Фізика
  • Хімія
  • Англійська мова
  • Іспанська мова
  • Німецька мова
  • Французька мова

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів (українська мова і література (українська мова)математика або історія України (період ХХ - початок ХХІ століття), а також один з навчальних предметів з Переліку за вибором випускника) зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2019 року.

Для проведення ЗНО з іноземних мов використовуються завдання сертифікаційних робіт (предметні тести) двох рівнів складності: академічного та профільного.

Учні закладів загальної середньої освіти, яким результат зовнішнього оцінювання з іноземної мови має зараховуватися як оцінка за атестацію:

• отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня, якщо вивчали цю іноземну мову на рівні стандарту або академічному рівні;
  • отримують оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного та профільного рівнів, якщо вивчали цю іноземну мову на профільному рівні;

У 2019 році результати зовнішнього оцінювання з української мови і літератури (українська мова), а також із математики або історії України (період XX - початок XXI століття) (за вибором учня (слухача, студента)) зараховуються як результати ДПА для учнів (слухачів, студентів) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2019 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Картинки по запросу зно 2019