Тиждень безпеки життєдіяльності

Date: 19 листопада 2018 о 11:47, Refreshed 20 листопада 2018 о 11:38
473 view

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

З 12.11 по 16.11 в Пилипо - Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

Різноманітною за змістом і формою профілактичною роботою з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності були охоплені учні школи.

План проведення тижня

з  безпеки життєдіяльності

12.11.2018 Понеділок

1. Відкриття тижня. Лінійка (ознайомлення з планом заходів на тиждень)

Педагог-організатор

Колісник І.В

13.11.2018 Вівторок

1.Екскурсія до пожежної частини

2. Конкурс настінних газет «Як вберегти здоров’я»

Класоводи

1.Екскурсія до пожежної частини

1. Конкурси малюнкі «Убезпеч своє життя».

Класоводи

15.11.2018 Четвер

1. Брей-ринг «Наша безпека»

Педагоги-організатори

Колісник О.В

Білоус Н.А

16.11.2018 П’ятниця

Лінійка-закриття. Підведення підсумків

Виховнні години

Класні керівники

Відкриття тижня. Лінійка (ознайомлення з планом заходів на тиждень)

Учні ознайомились із планом проведення тиждня

13 листопада в рамках Тижня безпечної поведінки, який проходить у нашій школі, учні молодших класів побуали на екскурсії у Віньковецькій пожежній частині №27. Провів захоплюючу екскурсію випускник нашої школи, а сьогодні пожежник - Комірко Олександр. Діти побачили багато цікавого: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей: каски, сокири, протигази, пилку для різання металу, вогнетривкі костюми,  величезні металеві кліщі...

Прощаючись, ми подякували працівникам  пожежної частини за те, що відважно стоять на стражі захисту і порятунку  нашого населення від пожежі  та інших надзвичайних ситуацій і що знайшли час на таке цікаве, змістовне і корисне спілкування з дітьми.

14 ЛИСТОПАДА учні 5-11 класів побуали на екскурсії у Віньковецькій пожежній частині №27.

Діти усвідомили, що служба пожежників дуже важлива, хоч і небезпечна. Сюди приходять працювати сміливі і мужні люди, котрі йдуть у саме пекло вогню, щоб врятувати людей, тварин і людське майно.Вогонь може бути ворогом при неправильному поводженні з ним.

Активну участь узяли учні школи у проведені конкурсу малюнків "Убезпеч своє життя"

15 листопада для  учні 9-11 класів було проведено Брей-ринг "Наша безпека". Учні показали свої навички і вміння працювати в команді та великий багаж знань. Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою. Діти показали високий  рівень знань з правил безпеки життєдіяльності.

16 листопада проведена лінійка-закриття. Відбулося підведення підсумків,активних учнів та класи нагороджено грамотами.Загалом, підсумовуючи  результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності, можна з впевненістю констатувати, що питання  безпеки життєдіяльності підростаючого покоління  в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь  залежить  їх майбутнє – щасливе та безпечне.

Класні керівники провели виховні години,щоб закріпити знання учнів, керівники 5 класу Білоус Наталія Анатоліївна,тема:"Будь обережним на дорозі",8" клас Захарова Леся Василівна,тема:"Ваше здоров'я в ваших руках" ,3  клас Касапа Ольга Олександрівна"Убезпеч своє життя" провели відкриті виховні години на яких був присутній директор школи Кабась Н.В. Виховна година  Білоус Наталії Анатоліївни "Будь обережним на дорозі" є дієвою , інноваційною, налаштовує на роздуми. Вдало облаштована групова робота.  Впевнена, проведена вчителем робота сприятиме досягненню успіху учнями в житті.

Comments:
Only authorized users can leave comments.