Кафе «Новорічне»,5-11 класи

Дата: 8 січня о 15:09, Оновлено 8 січня о 16:11
Автор: Білоус Н. А.
157 переглядів

Новорічні свята – чарівні.  20 грудня 2020 року, для учнів 5-11 класів  в Пилипо-Олександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  пройшло Новорічне свято. Саме з цього часу  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

А щоб ці бажання справдилися,  учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу –  прикрасити новорічну  ялинку сніжинками, гірляндами та іграшками. Саме новорічна ялинка – найголовніший атрибут Нового року.

В цей  день у всіх учнів, вчителів та батьків  був передсвятковий настрій, відчуття казки та чогось чарівного – новорічного.  Святкування Нового року у стінах школи проходило для учнів 5-11 класів.   Учні підготували святкову феєричну програму   з новорічними сюжетами, піснями, хороводами, новорічні виступи: пісні, танці, інсценізації. По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька  подарували солодкі подарунки.