Новини проекту
Закладам освіти – додатковий простір для зберігання інформації!
Вітаємо з Днем знань!
Вимоги МОЗ щодо протиепідемічних заходів для закладів освіти
ЗНИЖКИ на Розширений пакет
Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році
Оновленная порталу
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 13 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Вартість Розширеного пакету послуг на 2020-2021 навчальний рік - 400 грн./рік, 240 грн./півріччя. При оплаті до 30 вересня 2020 року діють

такі знижки: 10% – при оплаті за півріччя; 20% – при оплаті за рік; 50% – при оплаті за всіх учнів класу; 70% – при оплаті за всіх учнів школи

Докладніше - https://e-schools.info/news/227.


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Історичні дати січня

Дата: 9 лютого о 18:25, Оновлено 9 лютого о 18:53
Автор: Білоус Н. А.
130 переглядів

Любіть Україну, як вірні сини

Віддати життя їй готовіє,

Як юні сини, що життя віддали

Під крутами всі, як Герої…

В. Криволап

 
   27 січня в Україні  та світі, відповідно до Резолюції Генеральної Асамблеї ООН 2012 року, відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме в цей день у  1945 році війська 1-го Українського фронту ввійшли до нацистського табору смерті Аушвіц, який став символом Голокосту та інших нацистських злочинів.
       У понеділок 27 січня 2020 року учні та вчителі Пилипо – Олександрівської ЗОШ школи  І-ІІІ ступенів долучилися до вшанування  пам’яті мільйонів жертв Голокосту. Учителькою  історії  Павлюк Т.В був проведений загальношкільний урок на тему « 27 січня – Міжнародний  день пам’яті жертв Голокосту».
    Пам’ятаймо про мільйони загиблих для того, щоб ця трагедія ніколи не повторилася!
  29 січня – День пам’яті героїв Крут. Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії.
   29 січня в школі були проведені тематичні заходи скорботи і пам’яті, а саме: відкрита виховна година в 6 класі на тему: «Бій під Крутами: пам’ятаємо героїв» провела  вчителька української мови та літератури Білоус Н.А., відкрита виховна година в 7 класі на тему: «Крути – і сум, і біль, і вічна слава України» провела вчителька історії Павлюк Т. В.  Бесіди, відеоролик для учнів 10 та 11 класу “Лист без конверта” присвячений воїнам Крут. Активну участь у заходах взяли  учні, декламувавши для своїх однокласників вірші, приурочені  пам’яті героїв, які загинули в бою. До урочистостей   долучилася також  учнівська рада, центр «Юнпрес»:  Макогон Ксенія, Лібіховська Наталія, Яворський  Владислав. Учні виготовили інформаційний плакат «29 січня – День  пам’яті загиблих під Крутами»
    29 січня 1918 року – це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу нашої нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.
  

  
  
  
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.