Рекомендації МОН щодо організації роботи у 2020/2021 навчальному році

Виведення військ з Афганістану.

Дата: 23 лютого о 11:35
Автор: Білоус Н. А.
52 перегляда

Вічний біль – Афганістан

Саме під такою назвою 14 лютого в Пилипо-Олександрівській  ЗОШ І- ІІІ ст. було проведено загальношкільну лінійку присвячену   виведеню військ з Афганістану.

Війна   тривала майже 10 років і вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час неї тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти. Нікого з нас не можуть лишити байдужими страшні цифри: кожний четвертий із майже 600 тисяч військовослужбовців, які брали участь у бойових діях в Афганістані, - наші співвітчизники, і кожний четвертий із тих, хто не повернувся з Афганістану, - також наш співвітчизник.  За даними офіційних джерел, під час афганської війни загинули понад 15 тисяч солдатів, Україні війна обійшлася у більш ніж чотири тисячі загиблих. Зараз в Україні – понад  150 тисяч ветеранів афганської війни, з них близько восьми тисяч мають поранення, понад 6 тисяч є інвалідами.Вічна пам'ять усім загиблим солдатам.